KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta HDF,
90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Kamil Kukla | 10 ZBO`
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Kamil Kukla 10DID
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Kamil Kukla 11 OSM
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta hdf,
60 x 85 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL KUKLA | 10 MUR`
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta hdf, 90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL | KUKLA | 10ZAM`