BILECKA Marta (ur. 1975)
Genesis – Perfect moment - Before Noon 4, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 120cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
opisany na odwrocie: ‘ MARTA BILECKA, MAY 2018, „GENESIS- PERFECT MOMENT BEFORE NOON 4”’
cena wywoławcza: Wykup abonament
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 14, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2018 | "WATERLAND-GENESIS 14"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2018 | "GENESIS - MOMENTS 9"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Genesis - Perfect Moments before Noon 3, 2018 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2018 | "GENESIS - PERFECT MOMENTS | BEFORE NOON 3"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 11, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘M. BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA, JAN. 2018
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
40x60 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | "GENESIS-MOMENTS 5" | MAR. 2018'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 × 120 cm,
sygnowany p.d: 'MARTA BILECKA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA |AUG. 2017 | "IMPRESSION SUNRISE"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force Of Nature 12 , 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA FEB. 2018 "THE FORCE OF NATURE 12"
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | FEB.2018. GENESIS | "MOMENTS 4"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 70 x 150 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2017 | "GOLDEN GENESIS" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M. Bilecka’
opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA JAN.2018 "MORNING SUNRISE’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | OCT. 2017 | "GENESIS - MOMENTS 2" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 06, 2017r.
akryl na płótnie, 60x80cm
Opisany na odwrocie: ‘ MARTA BILECKA MAR 2017 "THE FORCE OF NATURE 06"’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA | BILECKA | OCT. 2017 | "GENESIS-MOMENTS" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie
80 x 100 cm
sygn. p/d.: Marta Bilecka