SŁOTA Paweł (ur. 1989, Częstochowa)
olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | "PEJZAŻ MIEJSKI II" | OLEJ, PŁÓTNO; 100 x 130 | 2012`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 95 x 115 cm
na odwrociu opisany: 'P. SŁOTA | A "PEJZAŻ MIEJSKI-SAMOTNOŚĆ" | W OLEJ, PŁÓTNO: 95 x 115 | E 2011 | Ł'
olej/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Paweł Słota | "Pejzaż Miejski VI" | 100/140 płótno, olej | 2012 `
olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: ` PAWEŁ SŁOTA | "PEJZAŻ MIEJSKI IV" | 100/130 OLEJ | 2011`
olej/płótno,
100 x 140 cm
na odwrociu opisany
olej/płótno
100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ SŁOTA | "PEJAŻ MIEJSKI I" 2011 | olej | 100/130 cm`
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: `P.SŁOTA`
na odwrociu opisany: `P.SŁOTA | A PEJZAŻ MIEJSKI II | W OLEJ, PŁÓTNO: 100X130 | E "2011" | Ł`