GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 30 x 21 cm
opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Sikorka bogatka 2" 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
olej, płótno, 30x21 cm
opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "SIKORKA MODRA" 2017
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl/olej wodorozcieńczalny/płótno, 30 x 20 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Emil Goś | Sikorka Bogatka 2 | 2017 | sygnatura autorska'
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodny, płótno, 55 x 46 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
tempera, akryl, olej, płótno, 55x46 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl/olej wodorozcieńczalny/płótno, 30 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Emil Goś | "Świetlik" | 2017'
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 20x20 cm kompozycja, 23x23 cm w oprawie
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Puchacz" 2017
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 30x30 cm, w oprawie 35x35 cm
opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Świetlik" 2017
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
tempera, akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p. d.: podpis autorski oraz na odwrocie
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
Jelonek Rogacz (Lucanus cervus), 2016
akryl, olej wodorozcieńczalny na płótnie, 30x30 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej, płótno, 3 x 40 x 40 cm,
sygn. p. d. oraz opisany na odwrocie
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
technika mieszana na płótnie 40x30 cm x3
sygnowany z przodu, prawy dolny róg oraz na odwrocie
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
tempera, olej i akryl na płótnie 1 obraz: 50x40 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg