PALMOWSKA Bogna (ur. 1984 Warszawa)
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
100x81, akryl na płótnie, 2012
Tribute to Coby Whitmore VI, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | `Tribute to Coby Whitmore VI` | 2012`
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Bogna | Palmowska | 2012`
akryl/płótno, 89 x 117 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2012 | "Amazonia"`
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie,
73 x 92 cm
Tribute to Coby Withmore V, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | "Tribute to Coby Withmore V` | 2012`
akryl, płótno, 92 x 73 cm, opisany na odwrocie
akryl, płótno, 90 x 90 cm, opisany na odwrocie
akryl/płótno, 89 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2012`
akryl /płótno 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'Bogna Palmowska | 2012'
akryl/płótno, 81 x 65 cm
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu sygnowany: `Bogna Palmowska | 2012 | T 9`
Tribute to Coby Whitmore II, 2011 r.
akryl/płótno, 90 x 110 cm
na odwrociu sygnowany i datowany
Tribute to Coby Withmore, 2011 r.
akryl/płótno,
90 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Bogna Palmowska | 2011`
akryl/płótno,
73 x 100 cm
akryl/płótno, 81 x 100 cm
akryl/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany na odwrociu