SEPE (pseud.) (ur. 1982, Warszawa)
sitodruk /papier, 70 x 50 cm
sygnowany p. d.: 'SEPE', '6/15'
cena wywoławcza: Wykup abonament
sitodruk/papier, 50x70 cm, ed. 1/15
sygn. na licu /SEPE 1/15/
technika mieszana, płótno; 100 x 80 cm,
sygn. p.d. SEPE Na odwrocie: Sepe 2011
technika mieszana /płótno 90 x 60 cm
sygnowany l.d.: `SEPE`
na odwrociu opisany: `sepe 2011`
technika mieszana, płótno,
100 x 80 cm
sygn. p.d.: SEPE
na odwrocie: sepe / 2011
technika mieszana, płótno,
100 x 80 cm
sygn. p.d.: SEPE
na odwrocie: sepe / 2011
technika mieszana/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `SEPE`
na odwrociu opisany: `Sepe 2011`
technika mieszana, płótno,
100 x 80 cm
sygn. p.d. SEPE
na odwrocie: Sepe/2011
Pastor Poe (projekt ilustracji do powieści Nicka Cave`a Gdy oślica ujrzała anioła), 2011 r.
technika mieszana/papier, 42 x 30 cm
sygnowany p. d.: `SEPE`
Estymacja: 1 000 - 1 800 zł
akryl, tusz/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Sepe'
na odwrociu sygnowany
technika mieszana, płótno,
100 x 70;
sygn. p. d.: SEPE
na odwrocie: Sepe/ 2011
technika mieszana na płótnie,
70 x 60 cm;
sygn. p. d.: SEPE
na odwrocie: sepe/ 2011
Adidas SUPERSTAR II – pomalowane przez artystę streetartowego o pseudonimie SEPE
Męskie - rozmiar 45
technika mieszana, płótno,
120 x 60 cm
sygn. p.d.: S E P E