ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Ewa Zwarycz 2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej na płótnie
38x55 cm
Opisany na odwrocie: Ewa Zwarycz 2012
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
Olej na płótnie
150x120 cm
Sygnowany na odwrocie: Ewa Zwarycz
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: "Danae" 40x40 Ewa Zwarycz 2010
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej/płótno, 40x40 cm
sygn. na odwrocie: Ewa/Zwarycz/2012
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno, 22 x 33 cm
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
60x70, olej na płótnie
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej na płótnie,
90 x 100 cm
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno;
60 x 50 cm;
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno;
40 x 60 cm;
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej, płótno, nici;
2 x 60 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)
olej/płótno,
40 x 60 cm
ZWARYCZ Ewa (ur. 1980, Nysa)