GĄSIENICA-SETLAK Emilia (ur. 1986)
akryl, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d. Emilia Gąsienica-Setlak 2014 oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wspomnienia z Krety VIII, 2012-2013
olej, akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013, opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2012/2013 AKRYL, OLEJ "WSPOMNIENIA Z KRETY VIII"
technika własna, płótno, 40x40 cm
sygn. l.d.: EG-S 2012, opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA-SETLAK TECHNIKA MIESZANA "GRAŃ" 2012
olej, płótno, 33x46 cm
opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA-SETLAK OLEJ 2009 "BARDEJOV"
akryl, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: E.Gąsiennica-Setlak, opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA-SETLAK 2011r. AKRYL "TRÓJKĄTY"
technika mieszana/płótno, 74 x 40 cm
sygn. p.d.2012 E.G-S
opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak "GORA FUJI 2012 TECHNIKA MIESZNA
akryl, płótno, 50x70 cm
akryl, płótno, 38 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 33 x 41 cm,
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak oraz na odwrocie
akryl, płótno, 120x100 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 r., opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 r (Pomarańcze)
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 "Przestrzeń III"
akryl, płótno, 90 x 150 cm,
sygn.p.d.: Emilia Gąsienica/2011
akryl, płótno, 46x61 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak, 2011, opisany na odwrocie: EMILIA GĄSIENICA-SETLAK AKRYL 2011 R. "NOCNY PATROL II"
linoryt/monotypia 2010, 40 x 29 cm
akryl, płótno, 60x120 cm,
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica, 2010 i na odwrocie
akryl, płótno, 70x40 cm,
sygn. p.d.: E.Gąsienica i na odwrocie