GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 75 x 95 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka VIII 18'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka VII 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Irysowy ogród z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Drzewo owocowe z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
75x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 75,5 x 94,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka VII 18 r.'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 95 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka VI 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Kwitnienie z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Nowe odmiany z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 78 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'I. Gałązka V 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Hipsterka z cyklu Fashionistki (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
54x73 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Pięknisia z cyklu Fashionistki (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
65x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Insekty w ogrodzie z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
85x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELAGAŁĄZKA2018'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
92x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
65x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Krajobraz w Zakoniczynie, 2013
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA 2013