LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)
alkid na płótnie, 38x46cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Laskowska’
cena wywoławcza: Wykup abonament
alkid/płótno, 73 x 54 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Prawie na szczycie" 54 x 73, alkid, 2016 | LASKOWSKA'
alkid na płótnie, 120x90 cm
Opisany na odwrocie: ‘Chmury - Czersk II, 90x120, alkid, 2016 Laskowska’
olej alkilowy, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Laskowska' oraz opisany na odwrocie
alkid na płótnie, 60x50 cm
sygnowany p. d. róg
opisany na odwrocie: ‘"Jak w kinie", 50x60cm, alkid, 2016 LASKOWSKA’
alkid/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Fresco" | 60 x 81 , alkid | Laskowska 2013'
akryl/płótno, 81 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""Orzeźwienie" 65 x 81 cm, akryl, 2017 Laskowska"
olej alkidowy, płótno, 27x41 cm
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: "Pod wieczór" 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA
alkid na płótnie, 40x50 cm
olej alkidowy, płótno, 100 x 100 cm,
olej alkidowy, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Trio i pies, 100 x 100, olej alkidowy, 2016 / LASKOWSKA.
Żółte smugi. Rowerzysta, 2016 r.
alkid/płótno, 33 × 46 cm.
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Żółte smugi. Rowerzysta 33 × 46 cm, alkid, 2016 LASKOWSKA"
alkid na płótnie, 40x50 cm,
sygn. p.d.
alkid na płótnie, 73x92cm
olej alkidowy na płótnie, 18 x 24 cm
sygn. na odwrociu
alkid/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Okno" 65 x 92 cm, alkid, 2015, LASKOWSKA'
olej alkidowy na płótnie, 81 x 60 cm, 2011
alkid na płótnie, 2012, 60x80cm,
sygn. p. d.
olej alkidowy/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'LASKOWSKA'
na odwrociu opisany: ' "Impresja z Powsina'' 2014 | 80x80 cm, alkid | Laskowska'