GEDROYĆ Magdalena (ur. 1975 Zamość)
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `M. Gedroyć | 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 50 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg: "M.Gedroyć 2013r"
olej/płótno, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `M. Gedroyć | 2014`
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany l.d.: `M. Gedroyć | 2014`
olej/płótno, 100 x 100 cm
olej/płótno, 95 x 100 cm
olej/płótno, 100 x 100 cm
olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany l.d.: `M. Gedroyć | 2010`
olej/płótno, 40 x 40 cm, sygn.
olej/płótno,
30 x 24 cm,
sygn.
olej/płótno
60 x 50 cm
sygn.
olej/płótno,
61 x 50 cm,
sygn.