GUZY Ewa (ur. 1977)
Fashion victims XXXXXXV, 2015 r.
akryl, tempera/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Guzy`
cena wywoławcza: Wykup abonament
GUZY Ewa (ur. 1977)
Fashion victims XXXXXXII, 2014
akryl, tempera, płótno, 73 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Ewa Guzy-Panagiotopoulou
GUZY Ewa (ur. 1977)
akryl, tempera, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Ewa Guzy
GUZY Ewa (ur. 1977)
tempera, akryl, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ewa Guzy/ Panagiotopoulou oraz na odwrocie
GUZY Ewa (ur. 1977)
technika mieszana/płótno,
30 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Ewa Guzy`
na odwrociu opisany: `Ewa Guzy | "One upone a time?" | 40 x 30, akryl + tempera`
GUZY Ewa (ur. 1977)
GUZY Ewa (ur. 1977)
a. Fashion victims VI, b. Fashion victims XIX
a. akryl,
tempera/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
b. akryl,
tempera/płótno,
46 x 51 cm,
sygn.
GUZY Ewa (ur. 1977)