1 zł
2 600 000 zł

POCZĘTA Paulina (ur. 1980, Zawiercie)

Baranek Wielkanocny, 2014

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Grzybowa, 2014

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygnowany u dołu: PP14 oraz na odwrocie

Gra w bierki z cyklu - Gry, 2014

akryl, płótno, 80cm x 80cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Poczęta `2014 Gra w bierki, z cyklu-gry.

Pierogi

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: PP14 oraz na odwrocie 2014

Kto tu ten tak, 2013

akryl, płyta, 60x40 cm
opisany na odwrocie: P. Poczęta 2013 "kto tu ten tak"

Przez łzy, 2013

akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: P.Poczęta `2013, Przez łzy.

Ptaki dla klatek, 2014

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: PP14

Żebraczka, 2011

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na dole: "PP11" i na odwrocie: "Paulina Poczęta Zebraczka 2011" "P.Poczęta2010 "co będzie z takiej zebraczki, póki nie znajdzie się głupiec".

Barszcz, 2014

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. u dołu: PP14 i na odwrocie: Paulina Poczęta 2014 Barszcz

Wiecznie zawsze, 2013

akryl, płyta, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Pokarm, 2013

akryl, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: "pokarm" 2013 p.poczęta

Niepoczytalna, 2013

akryl, płyta, 50 x 50 cm, sygnowany na odwrocie: PPoczęta 2013 Niepoczytalna

Stan nieważkości

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d. PP12 oraz na odwrocie 2012

Droga mleczna, 2013

akryl, płyta, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: P.Poczęta 2013/"droga mleczna/".

Na obiad dziś gołąbki, 2011

akryl, płótno, kolaż, 50 x 30 cm.,
sygn. pr. śr.: PP.11 oraz na odwrocie

Pani Walewska, 2013

akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygnowany na odwrocie: Pani Walewska P. Poczęta 2013

Woda święcona w sprayu (2011)

sygn. śr.d.,
akryl, lakier, płótno,
70x70 cm

Konsekracja albo James Dean (2011)

sygn. śr.d.,
akryl, płótno,
80x80 cm

Przyimek lub krzew

sygn. l.d.,
akryl, płótno,
30x30 cm

liczba obiektów: 39