BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Stałam nad nim bezsilna z cyklu Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć (2011)
sygn. na odwrociu
obraz ceramiczny
20x20 cm (24x24 cm w ramie)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Kiedy jej ręce obejmowały Świat z cyklu Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć (2011)
sygn. na odwrociu
obraz ceramiczny
20x20 cm (24x24 cm w ramie)
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Z cyklu Kadry z życia dziecka (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x70 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 50 x 50 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 38 x 42 cm; 2013
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Akryl, płótno, 60 x 50 cm, 2013
sygn. na odwrocie Anna Baranowska
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie oraz opis autorski.
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
Bicz, z cyklu Kwadratowe myśli, 2012
akryl, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska 2012
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
obraz ceramiczny, biskwit szkliwiony, wypał powyżej 1100 0C, 20 x 20 cm,
sygn. na odwrocie
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska, "Autoportret"
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
obraz ceramiczny, 20 x 20 cm, w oprawie,
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska 2012 kolacja
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska 2012 smaki kobiety
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu,
obraz ceramiczny-biskwit szkliwiony,
20x20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu,
20x20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu,
20x20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 61 x 46 cm,
sygn na odwrocie: Pokutnik Anna Baranowska
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 61 x 46 cm,
sygn na odwrocie: Bez tytułu Anna Baranowska
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
obraz ceramiczny, biskwit szkliwiony, wypał powyżej 1000`C; 20 x 20 cm
BARANOWSKA Anna (ur. 1984)
akryl, płótno, 61 x 46 cm,
sygn. na odwrocie: Anna Baranowska 2009