BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
technika własna, 80x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
akryl, technika własna na płótnie, 80x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
80x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
70x50 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
technika własna/płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: Bajszczak
sygn. i opisany na blejtramie: AGATA BAJSZCZAK/ 2016/ ME, MYSELF AND I/32
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygn. p.d.: BAJSZCZAK
sygn.i opisany na odwrociu: AGATA BAJSZCZAK 2013
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
80x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
80x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
80x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
120x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
80x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)