HANYSZ-STEFAŃSKA Magdalena (ur. 1970)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 55 x 70 cm,
sygn. p.d.: MH 13 (w kwadracie)
olej, płótno, 55 x70 cm, sygn. p.d.: MH `11
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. MH 2012
linoryt, papier,
63x43 cm,
sygn. na licu. Praca zdobyła III Nagrodę w konkursie Gdańska Grafika Roku 2004.