ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
technika własna, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. l.d.: Maciej Zabawa 2016 oraz opisany na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Taniec konieczny, kici... kici..., 2015
Akryl na płótnie, 90x100cm
Opisany na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TYTUŁ: | BEZ | TYTUŁU | 2015 | MACIEJ | ZABAWA'
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x100 cm
Opisany na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA 2014
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 130 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Unikatowy ręcznie malowany szal 2, 2013/2014
Malarstwo na jedwabiu, 90x90 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: M i na odwrocie: 2015 MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl na płótnie, 130x130 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `2015 | MACIEJ | ZABAWA`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 2015 Maciej Zabawa