ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Cisza wyobraźnię kołysze, 2018 r.
technika własna/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Cisza wyobraźnię kołysze" Anna Zalewska 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Chwytam ciszę, aby zwolnić czas, 2018 r.
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Chwytam ciszę, aby zwolnić czas" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Sen w ciszy wyrzeźbiony, 2018 r.
technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na odwrocie: ‘"Sen w ciszy wyrzeźbiony" Anna Zalewska 2018’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Zagubiony w krzyku megafonów, 2018
technika własna, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: ' "Zagubiony w krzyku megafonów" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna na płótnie, 90 x 120 cm
Opisany na odwrocie: ‘ "Korowód snów" Anna Zalewska 2017’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Mapa Twoich myśli" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Echo" Anna Zalewska 2018'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. l.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: "Szepty" Anna Zalewska 2018
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika własna/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Dusza bez imienia" | Anna Zalewska 2016'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Pustych słów niedoskonałość, 2017r.
technika mieszana na płótnie, 70x120cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Zalewska’
Opisany na blejtramie: ‘"Pustych łów niedoskonałość" Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Milczenie jest echem snów, 2017 r.
technika własna/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Milczenie jest echem snów" Anna Zalewska 2017'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Lustra szepty odbijały, 2017r.
technika mieszana na płótnie, 110x80cm
Opisany na blejtramie: ‘Lustra szepty odbiły Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Pustych szeptów niedoskonałość, 2017
technika własna, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: 'Zalewska' oraz opisany na odwrocie: "Pustych szeptów niedoskonałość" Anna Zalewska 2017'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
W porzuconych słowach zagubiony, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '"W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika mieszana na płótnie, 120x120 cm
Opisany na blejtramie: ‘Niepewni bogowie, Anna Zalewska’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Północ wśród cieni uklęknie, 2017 r.
technika własna/płótno, 150 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Północ wśród cieni uklęknie" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Rzeczywistości ciche abstrakcje, 2017r.
technika mieszana na płótnie, 130x90cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Słowa w przestrzeni urwane, 2017 r.
technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany na blejtramie: ' "Słowa w przestrzeni urwane" Anna Zalewska'
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
technika mieszana na płótnie, 100x70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
opisany na odwrocie: ‘"Karuzela luster" Anna Zalewska 2017’
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Gaśnie słońce w blasku luster, 2017 r.
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Gaśnie słońce w blasku luster" | Anna Zalewska'