BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: K.Banaś`15
cena wywoławcza: Wykup abonament
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: K.BANAŚ' 15
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: K. Banaś'14
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: K. Banaś 13
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: K. Banaś 14
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d: K. Banaś 07
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: K. Banaś 07
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: K BANAŚ 06
BANAŚ Katarzyna (ur. 1973)
olej, płótno
80x100