ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl/płótno, 65 x 73 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JEDZĄCY TRAWĘ | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 81 x 116 cm, sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, tusz, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Pojedynek niesporczaków, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'PZ.' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 07.2016 | POJEDYNEK NIESPORCZAKÓW'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 100x100 cm, 2018
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pz.’
opisany na odwrocie: ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2018 INSIDE WWW>PAWELZAKRZEWSKI.EU’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl/drewno/tektura, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paweł Zakrzewski | 2017 |WHITE | HEAD'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Pierwszy siwy włos na Twojej głowie, 2017 r.
akryl/olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2018 | „PIERWSZY | SIWY WŁOS | NA TWOJEJ | SKRONI'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 73 x 65 cm
sygnowany. d. róg: ‘PZ.’ I na blejtramie ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2011’
oprawiony
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, asamblaż, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana/akryl/fotografia/płótno, 98 x 68 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WIELKI BRAT PATRZY | PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2016'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KOBIETA PIERWOTNA, PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Złapany na gorącym uczynku w ZUSie, 2018
akryl, tusz, płótno, 91 x 65 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. l.d.