MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA Magdalena (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Magdalena Mosakowska-Sobocińska
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Mosakowska-Sobocińska 2010
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Mosak,
sygn. dat i opis na odwrocie
olej, płotno,
100 x 100,2 cm;
sygn. p. d.: MAGDALENA MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA / "SKALA MOŻLIWOŚCI" 2011
olej, płótno,
100 x 120 cm;
praca opisana na odwrocie: olej na płótnie, 100 x 120 / "Rozdroże" 2011 / MAGDALENA / MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA
Magdalena MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA (ur. 1974)
olej/płótno,
50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 02.2011 | "Autoportret w czepku" (?)`
Auto-portret uniwersalny, 2011 r.
akryl, technika mieszana, folia lustrzana/płyta,
tryptyk: 150 x 300 cm (łącznie)
na odwrociu opis z danymi pracy (każda część)
olej/płótno,
61 x 137 cm
sygnowany p.d.: `IW`
na odwrociu opisany: ` "NOWA PRZESTRZEŃ" IRENEUSZ | WALCZAK | 61 x 137 cm IW | OL/PŁ | 2009`