PALUSZKIEWICZ Julita (ur. 1981, Poznań)
olej, płótno
120 x 80 cm
sygn. na odwrocie: JULITA PALUSZKIEWICZ 2009/ Pustynia
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej
100x100 cm
65x135cm
olej na płótnie
olej na płótnie
65x65cm
olej na płótnie
80x80cm
olej, płótno;
33 x 27 cm
sygn. na odwrocie: Julita Paluszkiewicz/ (4) BAJKI PÓŁNOCY 2009
Husky, z cyklu Bajki północy, 2009
olej, płótno; 33 x 27
sygn. na odwrocie: Julita Paluszkiewicz/ BAJKI PÓŁNOCY 2009
Eskimos, z cyklu Bajki północy, 2009
olej, płótno; 33 x 27
akryl, płótno,
100 x 125
sygn. na odwrocie, , na krośnie: autor: Julita Paluszkiewicz z cyklu: Boombleed, 2006, akryl na płótnie 100 x 125
akryl, płótno,
100 x 130
sygn. na odwrocie, na krośnie: autor: Julita Paluszkiewicz z cyklu: Boombleed, 2006, akryl na płótnie 100 x 130