FORYCKA-PUTIATYCKA Anna (ur. 1948)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOM NORWIDA-ŚW.KAZIMIERZ Paryż 2004
Olej/płótno
73 x 92 cm
BIBLIOTEKA POLSKA W PARYŻU BRAMA2008
Suchy pastel/papier
61 x 86 cm
BIBLIOTEKA POLSKA w PARYŻU 2008r
Suchy pastel/papier
86 x 61