SOBEL Judyta (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)
olej/płótno, 77 x 92 cm
sygnowany l.d.: 'J. Sobel Zucker'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60,5 x 36 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.SOBEL | 1959'
datowany i opisany na odwrociu: '1959/21'
olej/płótno, 76 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. SOBEL | 67'
akwarela, papier, 61 × 48 cm
sygn. i dat. p. d.: J.Sobel/1958
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, płótno
86,5 x 71 cm
sygn. p.d.: J.SOBEL/59
* opłata z tytułu "droit de suite"
olej/płótno, 62 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J.SOBEL | 56'
olej, płótno, 61 × 76 cm
sygn. l. d.: J. SOBEL 1969 oraz na odwrocie: J. Sobel |Woodstock |1969
olej/płótno, 60 x 76 cm
sygnowany p.d.: J. SOBEL
olej/płótno, 61 x 51 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. SOBEL 47'
- "Artyści emigracji
- JUDYTA SOBEL", Desa Modern, 26.09
- 24.10 2008, poz. 30
olej, płótno
76,5 x 92,5 cm
sygn. p.d.: J. SOBEL | 1960
na odwrocie na płótnie sygnatura: Jehudith Sobel Zucher | Woodstock 1960/12
akwarela, papier; 30,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d. długopisem: J. Cukierman / 1957
Martwa natura z biedronką i krokodylem, 2005
olej, płótno; 61 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. SOBEL / 05
olej, płótno 90 x 75 cm
sygn. l.d.: SOBEL/55
olej, płótno, 68,5 x 84 cm
sygn. p.d.: J.SOBEL
olej/płótno, 61 x 76 cm
sygnowany l.d.: J. SOBEL 1969
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie: J. Sobel | Woodstok | 1969
olej/płótno, 59 x 49 cm
sygnowany p.d.: 'J. SOBEL'
olej/płótno, 76 x 91,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. SOBEL | 62'
- zakup bezpośrednio od artystki
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
- kolekcja prywatna, Warszawa
Spacer w letni dzień, lata 60. XX w.
olej/płótno, 76 x 91 cm
sygnowany p.d.: 'J. SOBEL'
WIDOK Z BROOKLYNU NA MANHATTAN, 1973
Akwarela, kredka, papier; 56 x 71 cm
Sygnowany p.d.: J.SOBEL
KOMPOZYCJA JASNOZIELONA, po 1950
olej, płótno
60 x 75 cm
sygn. l.d.: Sobel