GAŁECKA Joanna (ur. 1963, Mońki)
olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. p.d.: Gałecka `07;
na odwrocie napis autorski: "Martwa natura z aniołkiem" / Joanna Gałecka 2007
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70 x 50 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p.d.: Gałecka 2006
olej, płyta pilśniowa, 49,5 x 84 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p.d.: Gałecka 2005
olej, płótno, 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p.d.: Gałecka 2006
olej, płótno, 70 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Gałecka 2006
Trzy sceny ze Starego Testamentu:
Judyta I,
drzeworyt, papier, 29,5 x 19 cm (odcisk klocka), opis u dołu: e/a "Judyta I" / (S. T. "Księga Judyty") J. Gałecka / 2006,
Zuzanna w ogrodzie,
drzeworyt, papier, 29 x 19 cm (odcisk klocka), opis u dołu: e/a "Zuzanna w ogrodzie" / (S. T. "Księga Daniela") J. Gałecka / 2006
Estera i Aswerus,
drzeworyt, papier, 29 x 18,5 cm (odcisk klocka), opis u dołu: e/a "Estera i Aswerus" / (S. T. "Księga Estery") J. Gałecka / 2005
olej, płyta pilśniowa,
49,5 x 84 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Gałecka 2005
olej, płótno, 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);