STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: 'Łukasz Stokłosa | 2011 r | 40 x 50 | "Erotyk" '
cena wywoławcza: Wykup abonament
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Olej, płótno; 40 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: Łukasz Stokłosa/ 2011/ "para"
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno,
60 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Łukasz Stokłosa | 2010`
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Olej, płótno;
40x50 cm
Sygn.na odwrocie: Łukasz Stokłosa/ 2010r
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
Olej, płótno; 40x50 cm
STOKŁOSA Łukasz (ur. 1986)
olej na płótnie
wymiary: 61x46