PRZEBINDOWSKI Artur (ur. 1967, Chrzanów)
akryl, płótno, 70x93 cm
sygn. p.d Artur Przebindowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wnętrze miasta szare (No.4), 2013
tempera, akryl, płótno 75x100 cm
sygn. l.d.: Artur Przebindowski, opisany na odwrocie: Artur Przebindowski Wnętrze miasta szare (No.4) 2013
akryl / płótno, 30 x 90 cm
tempera, akryl, płótno, 70x100 cm
sygn p.d.: Artur Przebindowski, opisany na odwrocie: Artur Przebindowski, wnętrze miasta No.3 2013
akryl, płótno, 70x100 cm
sygn.
olej, płótno, 55 x 100
tempera
akryl/płótno
100 x 150 cm
sygn.