KUNIKOWSKA-MIKULSKA Marta (ur. 1981)
sygn.p.d., olej, płótno, 50x40
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn.p.d., kamienioryt, 19x14
sygn. p.d., kamienioryt, 16.5x21 cm
sygn. l.d., olej, płótno, 50x100 cm
sygn. p.d., litografia barwna, 40x59 cm