KAMIŃSKA-WÓJCIK Katarzyna (ur. 1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x40
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x60
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
130x89.5
Czerwone 3 z cyklu Majteczki w ... (2009)
sygn. l.d.
akryl, płótno
40x50
Czerwone 2 z cyklu Majteczki w ... (2009)
sygn. p.d.
akryl, płótno
27x33
Czerwone 1 z cyklu Majteczki w ... (2009)
sygn. p.d.
akryl, płótno
40x50
sygn. l.d.
akryl, płótno
105x100
sygn. l.d.
akryl, płótno
98x110
sygn. p.d.
akryl, płótno
33x40.5
sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
120x108
sygn. p.d.
olej, płótno
50x61
sygn. p.d.
olej, płótno
110x119
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100
sygn. p.d.
olej, pastel, płótno
116x89
sygn. p.d.
olej, pastel, płótno
110x98