AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. p.d.
akryl, płótno
46x55
cena wywoławcza: Wykup abonament
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. l.d.
akryl, płótno
46x55
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x70
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. l.d.
akryl, płótno
70x80
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x70
AGEENA Karolina (ur.1980)
AGEENA Karolina (ur.1980)
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn.p.d., akryl,płótno, 70x80
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. p.d., akryl, płótno, 100x90 cm
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. p.d., akryl, płótno, 60x73 cm
AGEENA Karolina (ur.1980)
sygn. p.d., akryl, płótno, 90x92 cm