ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
technika własna, 110x90 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 90 x 75 cm
Sygnowany l.d.: monogram wiązany KA 09
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 75 x 60 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany KA 09
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno
140 x 90 cm
Sygnowany p. d.: monogram wiązany KA
Na odwrocie napis: Klaudiusz Abramski | Irysy | 2007
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno
90 x 110 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany KA
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno;
73 x 60 cm
Sygnowany l.d.: monogram wiązany KA
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 90 x 69,5 cm
Sygnowany śr.d.: monogram wiązany KA
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno; 90 x 70,5 cm
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
AKT - DZIEWCZYNA W BIAŁEJ KOSZULI, 2008
Olej, płótno;
90 x 100 cm
Sygnowany l.d.: monogram wiązany KA 2008
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Olej, płótno;
90 x 110 cm
Sygnowany l.d.: monogram wiązany KA 07
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)