ZACZENIUK Witold Stefan (1918 - 1999)
Tusz, papier;
36 x 49 cm
Sygnowany l.g.: StZ 61, l.g. Kochanemu Władkowi Trzcińskiemu | kot do przedpokoju od Stefana | 9 grudnia 1962
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz/papier,
56,5 x 71,5 cm (w świetle passe-partout)
na odwrocie napis: `A / Kompozycja Gra 1959` oraz potwierdzająca autorstwo pieczęć kolekcji rodzinnej
akwarela, papier,
18 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie informacja o autorze oraz stemple: W.S. ZACZENIUK / ORYGINAŁ / KOLEKCJA RODZINNA
akwarela, piórko, tusz, papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
tusz lawowany, papier, 53,5 x 40 cm (w świetle passe-partout); niesygn.
akwarela/papier, 67,5 x 49,5 cm (w świetle passe - partout)
akwarela, papier, 36 x 48 cm;
sygn. l.g. monogramem wiązanym i dat.: SZ61;
l.d. napis: Kochanemu Władkowi Trzcińskiemu / Kot do przedpokoju / od Stefana / 6 grudnia 1962 r.
Karafka i puchar z owocami, lata 60. XX w.
gwasz/papier, 15,5 x 20 cm w św. p. p.
gwasz/papier, 21 x 32 cm (w św. p. p.)
gwasz/papier, 21 x 31 cm (w św. p. p.)
gwasz/papier, 29 x 37 cm w św. p. p.