BLONDEL Andre (Aleksander, Sasza) (1909 Czortków - 1949 Paryż)
Olej, sklejka
Syg. p. d., powtórnie syg. na odwrocie
60 x 73 cm
Wystawiany: Palais de Congres, Perpignan 1982
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, sklejka
26 x 39,3 cm
sygn. l.d. Blondel
olej, tektura, 26,5 x 44 cm;
sygn. l. d.: Blondel;
na odwrocie napisy: A. BLONDEL / Platanes a Fontagneu (Salmelle)
olej, tektura, 26,5 x 44 cm;
sygn. l. d.: Blondel;
olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Blondel 45
olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Blondel 45