PARTUM Ewa (ur. 1945)
Objekt stanowiacy fragment z instalacji tekstu z literatury Marcela Prousta "W poszukiwaniu straconego czasu", 35 x 35 x 4,5 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PARTUM Ewa (ur. 1945)
I like Joseph Beuys Filzpostkarte, 2014
kolaż z oryginalnymi odciskiem ust / kartka pocztowa z flizu Josepha Beuys
24 cm x 30 cm
PARTUM Ewa (ur. 1945)
Mój problem jest problemem kobiety, 1978
recenzja Osęki z podpisem artystki - suplement /kopia z Kultury 1979/
50 x 70 cm
PARTUM Ewa (ur. 1945)
Hommage a Leonardo da Vinci, 1986/2006
lightbox, folia, 105 × 89 cm; certyfikat autentyczności, skrzynia lightboxu nieznacznie porysowana, nakład: 1/5 life-time print
PARTUM Ewa (ur. 1945)
fotografia, wydruk cyfrowy/płótno,
75 x 52 cm (wydruk),
wydruk wykonany w 2008 r. z oryginalnej odbitki z 1974 r.,
nakład: 1/3 sygnowana na wydruku: `Ewa Partum` sygnowana i opisana ołówkiem u dołu: `1/3 Ewa Partum 1974`
PARTUM Ewa (ur. 1945)
POEM BY EWA - Tekst rozsypany, 1971/72
technika własna, płyta,
70 x 57cm;
sygn. i dat. p. d.: Ewa Partum 1971/72
PARTUM Ewa (ur. 1945)
technika własna, płyta pilśniowa, 65 x 199 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ewa Partum 9.VIII.1982