ZAGAJEWSKI Stanisław (1927 - 2008)
Glina wypalana, malowana, szkliwiona, wys. 29,5 cm
Sygnowany na spodzie: SZ
Stan zachowania: ubytek na krawędzi podstawy
cena wywoławcza: Wykup abonament
glina wypalana, malowana, szkliwiona,
15,5 x 14 x 14 cm;
sygn. monogram wiązany na spodzie: ZS
15,5 x 14 x 14 cm;