PYRZYŃSKA-PIŁAT Hanna (ur. 1957, Warszawa)
akryl, płótno, 99,5 x 32 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 61 x 46 cm;
sygn.na odwrociu: HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT/ ACRYL/ 46 x 61 cm/ 2008/29
oraz stempel autorski
akryl, płótno, 140 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA / 2010 / BARANINA/ 100 x 140 cm/ ACRYL
AKRYL, PŁÓTNO,
140 X 100 CM;
SYGN. NA ODWROCIE: HANNA PYRZYŃSKA / 2010 / BARANINA/ 100 X 140 CM/ ACRYL
akryl, płótno,
140 x 100 cm;
akryl, płótno,
99,5 x 32 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno,
99,5 x 32 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: HANNA PYRZYŃSKA / "TRZY, CZTERY" / 1991 / AKRYL - 100 x 140 cm; TRYPTYK (1)
akryl, płótno, 54,5 x 82 cm;
opisany na odwrocie: "WERNISAŻ" 2005 (ACRYL) / HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT