AUTOR nierozpoznany, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 34,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '(...) 1919'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Stare Miasto w Warszawie - Tryptyk
akwarela/papier, 22 x 60,5 cm
sygnowany d.śr.: 'Z.WĘGLIŃSKI'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 21 x 30,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Skrabiński' (?)
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Pejzaż Olza - Cieszyn, 1934 r.
olej/płótno, 33 x 41 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Skařik | 34'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 23,5 x 32 cm
sygnowany l.d.: 'C.Miller'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 45 x 73 cm
sygnowany na odwrociu na blejtramie: 'H.G.Hoeffer' (?)
na odwrociu fragmentarycznie zachowana papierowa nalepka z opisaniem obrazu
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno naklejone na tekturę, 45,5 x 67 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
pastel/papier, 36 x 27,5 cm
sygnowany l.d.: 'A Jamski'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 33 x 48 cm
wypaczona płyta
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Mglisty poranek, około około 1927 r.
olej/płótno naklejone na tekturę, 22 x 30 cm
sygnowany p.d.: 'M.Stroynowski'
na odwrociu papierowa naklejka z autorskim opisem obrazu : 'Nr 21. 2 XII 1927 | AUTOR M. Stroynowski | TYTUŁ DZIEŁA Mglisty poranek | RODZAJ DZIEŁA olej'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 65 x 53 cm
sygnowany śr.d.: 'J Bogger' (?)
- obraz pochodzi z kolekcji poety Artura Międzyrzeckiego
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 63 x 53 cm
sygnowany l.d.: 'J. Begger' (?)
STAN ZACHOWANIA:
- rozdarcie płótna
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 121 x 101 cm i 81 x 101 cm
sygnowana i datowana p.d. kwatera większa: `KW 68`
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Martwa natura z rakiem, 1964 r.
olej/płótno, 38 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Gorwa. J. (?) | 1964`
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 25 x 35 cm
sygnowany p.d. trudno czytelnie (Peter Bogdanoff ?) oraz data: `1934`
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Kobieta czytająca gazetę w kawiarni
ołówek/papier, 20,5 x 15,5 cm
sygnowany p.d.: `L.P`
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 32 x 43 cm
POCHODZENIE: obraz pochodzi ze zbiorów Alfreda Lenicy
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Para prac - Hokeiści i Kolarze
akwarela, tusz/papier, 64 x 48 cm
sygnowane na passe-partout p.d.: (nieczytelnie) oraz l.d.: `Hokeiści` i p.d.: (nieczytelnie) oraz l.d.: `Kolarze``