AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
Scena historyczna z podbojów Aleksandra Wielkiego
olej/płótno, 96 x 123 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
olej/blacha,
36,50 x 28,50 cm (owal)
Estymacja: 12 000 - 18 000
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
miedzioryt/papier,
16,4 x 12,3 cm (odcisk płyty)
napis ołówkiem p. d.: `Plonsky`
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
olej/płótno dublowane,
80 x 56 cm
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
Widok na pałac królewski i ogrody Buen Retiro w Madrycie
miedzioryt kolorowany,
29,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
olej/płótno dublowane, 38 x 46 cm
na blejtramie własnościowe pieczęcie herbowe
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
Portret Augusta II, ok. 1720 r.
według Portretu Augusta II autorstwa Louisa de Silvestre`a młodszego z 1718 r.
olej/płótno, 130 x 100 cm
stan zachowania: liczne przetarcia płótna i ubytki malatury
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
olej/płótno, 77 x 61 cm
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
AUTOR nierozpoznany, XVIII w.
olej/płótno, 106 x 129 cm
obiekt do konserwacji