JENTA-DMITRUK Małgorzata (ur. 1959 r.)
akwaforta, papier, wym. 10,5x14 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, papier, wym. 20x11 cm
Słońce w centrum zdarzeń, 2014
olej na płótnie
40 cm x 40 cm
Czerwone pola i rzeka, 2012 r.
olej/płótno, 30 x 30 cm, sygn.
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygn. l. d. M. Jenta-Dmitruk
olej/płótno,
38 x 46 cm,
sygn.
olej, płótno, 30 x 30 cm;
sygn. l. d.: M. Jenta-Dmitruk`12
na odwrocie opis autorski
Aleja - z cyklu: Wszystkie słońca świat
olej, płótno;
40 x 40 cm;
sygn. l. d.: M. JENTA-DMITRUK.
Na odwrocie opis autorski: MAŁGORZATA JENTA-DMITRUK/ 2012/ "ALEJA"/ CYKL:/ "WSZYSTKIE SŁOŃCA ŚWIATA".
olej, płótno, 30 x 30 cm;
na odwrocie opis autorski
olej, płótno;
40 x 40 cm;
olej, płyta, wym. 20x20 cm
olej/płótno,
40 x 40 cm,
sygn.
akwatinta, papier,
25,5 x 23 cm (odbicie), 42 x 38 cm (arkusz);
sygn. u dołu ołówkiem: E/A Małgorzata Jenta 1987
Akwatinta, papier; 25 x 24 cm(odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną p.: MASZKARON;śr.: 2/12;p.: M. JENTA 1987
Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom otrzymała na Wydziale Grafiki w 1986 r. w pracowni wklęsłodruku prof. A. Pietscha. Została stypendystką Ministra Kultury i Sztuki.
olej/płótno
40 x 40 cm
sygn.
olej, płótno,
80 x 120 cm;
sygn. l. d.: M. JENTA-DMITRUK `09;
na odwrocie opis autorski: MAŁGORZATA/ JENTA DMITRUK 2009/ " TOTEMY Z MOJEGO ŚWIATA?
olej, płótno,
80 x 120 cm;
sygn. l. d.: M. JENTA-DMITRUK '09;
na odwrocie opis autorski: MAŁGORZATA/ JENTA DMITRUK 2009/ " TOTEMY Z MOJEGO ŚWIATA"
olej, płyta,
38 x 25 cm,
sygn. i dat. l.d.: M. Jenta-Dmitruk` 04; sygn., dat. i opis na odwrocie