SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, karton; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier, 41 x 52,5 cm,
sygn. p.d.: H Sajdak.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
DOLINA OLCZYSKA W TATRACH, 1974
Olej, płótno; 50 x 72 cm
Sygnowany p.d.: H. Sajdak; sygnowany i opisany na odwrocie
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, karton; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, karton, 44 x 54 cm
Sygnowany l.d.: H. Sajdak | 20
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
PEJZAŻ TATRZAŃSKI Z CHATĄ NA SKRAJU LASU
Akwarela, karton, 63 x 50 cm
Sygnowany p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, ołówek, papier, 41 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: H. Sajdak
na odwrocie autorski napis: Rabka Zdrój
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, ołówek, papier
47 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
WIDOK NA WAWEL Z BRAMĄ PÓŁNOCNO-WSCHODNIĄ, KURZĄ STOPKĄ I WIEŻĄ ZYGMUNTA III
akwarela, ołówek, papier
38 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Z KAZIMIERZA DOLNEGO NAD WISŁĄ
akwarela, ołówek, papier
47,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: H. Sajdak
Na odwrocie - na oprawie - odręczny napis: 1 [w kółku] oraz Kazimierz Dolny n / Wisłą
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
ULICA KANONICZA Z WIDOKIEM NA WAWEL, 1980
akwarela, ołówek, papier
52 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: H. Sajdak | 80
Na odwrocie - na oprawie - odręczny napis: KRAKÓW | ul. Kanonicza | widok na Wawel.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Barbakan i Bramę Floriańską
akwarela, papier, 26 x 36,5 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Wawel z ulicy Kanoniczej, ok. 1970
akwarela, papier;
35 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Sukiennice w Krakowie
akwarela, papier; 18,8 x 23,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak