CIĘŻKI Jakub (ur. 1979)
emalia akrylowa, olej/płótno,
200 x 150 cm
Obraz pochodzi z cyklu "Plac zabaw"
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIĘŻKI Jakub (ur. 1979)
Olej, płótno, sygn. na odwrociu, 120x100 cm
CIĘŻKI Jakub (ur. 1979)
olej, płótno, 100x140 cm
CIĘŻKI Jakub (ur. 1979)
olej, płótno, 140 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski: JAKUB CIĘŻKI / DWANAŚCIE, PŁÓTNO/OLEJ / 140 x 100, 2004
CIĘŻKI Jakub (ur. 1979)
olej, płótno, 100x140 cm
CIĘŻKI Jakub (ur. 1979)