BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Jasiek Balcerzak z cyklu "Las" - Sosny 6 120x100 olej płótno 2010
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 24 x 30 cm, 2010,
sygn. na odwrocie: Jasiek Balcerzak, z cyklu "Las" 38, olej/płótno 24 x 30 2010.
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 81 x 65 cm, 2013,
sygn. na odwrocie: Jasiek Balcerzak "Las 114" olej 81 x 65 2013.
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
technika mieszana/płótno, 80 x 54 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
technika mieszana, płótno, 80x54 cm
opisana na odwrocie: JASIEK BALCERZAK "LAS 164" TECH. MIESZANE NA PŁÓTNIE 2013 80x54
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płyta, 50x60 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej/płótno, 24 x 30 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej/płótno, 60 x 60 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK OLEJ PŁÓTNO "TOPOLA" 2010
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Krzak dzikiego wina nieco chłodniejszy, 2009 r.
olej/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: `JASIEK | BALCERZAK | OLEJ/PŁÓTNO | "KRZAK DZIKIEGO | WINA NIECO CHŁODNIEJSZY" | 2010`
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej na płótnie
73 x 60 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 90x90 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 73x92 cm
opisany na odwrocie: Jasiek Balcerzak Z cyklu Sosny olej, płótno
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 92x73 cm
opisany na odwrocie: JASIEK BALCERZAK "LAS" 2009 OLEJ/PŁÓTNO
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 132x113 cm
sygn. na odwrocie prawa góra JASIEK BALCERZAK OLEJ/PŁÓTNO "KRZAK DZIKIEGO WINA" 2010
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 110x120 cm
sygn. na odwrocie: JASIEK/BALCERZAK/Z CYKLU "DRZEWA" /OLEJ/PŁÓTNO/2011
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej/płótno, 120x100 cm
sygn. na odwrocie
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno,
65x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /JASIEK BALCERZAK Z CYKLU: "SOSNY" OLEJ/PŁÓTNO 2010/