GÓRKA Wiktor (1922 Komorowice - 2004 Warszawa)
offset/papier, 83,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'W.GÓRKA 77'
stan zachowania: bardzo dobry
cena wywoławcza: Wykup abonament
offset/papier, 58,5 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. GÓRKA 77'
stan zachowania: bardzo dobry
Plakat BHP - Teraz możesz czyścić, 1957 r.
offset/papier, 67,5 x 47,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: ‘W. GÓRKA 57’
STAN ZACHOWANIA:
dobry, naddarcie u góry i w lewym rogu
Plakat BHP - Pożar wróg dobrobytu, 1966 r.
offset/papier, 68 x 48 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: ‘W GÓRKA 66’
offset/papier, 84,5 x 59 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. GÓRKA 62'
stan zachowania: dobry; nieznaczne ślady po złożeniu oraz naddarcia na krawędziach
- Ach! Plakat filmowy w Polsce, Dorota Folga-Januszewska, Olszanica 2009, s. 161, poz. 360 (il.)
offset/papier, 84 x 57 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'W. GÓRKA 68'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 84 x 58,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'W.GÓRKA 60'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 83 x 58 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Górka 61'
stan zachowania: dobry; nieznaczne ślady pod złożeniu oraz przebarwienia
offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Wiktor GÓRKA 63'
stan zachowania: bardzo dobry; nieznaczne ślady po złożeniu
offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W.GÓRKA 62'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 83 x 56 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'W. GÓRKA 74'
Plakat - Pokój narodom, klęska faszyzmowi, 1952 r.
offset/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: `W Górka 52`
Plakat - Nasza konstytucja, 1952 r.
offset/papier, 99 x 69,5 cm
Plakat do filmu WALKOWER, 1965
Druk, papier; 84 x 57,5 cm
Pochodzenie: ze zbiorów Mateusza Garbowskiego
Plakat FRANZ LEHAR, KRAINA UŚMIECHU, 1969
Operetka Warszawska
Druk, papier; 84 x 57 cm
offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany p.g.: `W.GÓRKA 61`
STAN ZACHOWANIA:
dobry, widoczne ślady po złożeniu
offset/papier, 89,5 x 58 cm
sygnowny p.ś.: `W.Górka 73`
STAN ZACHOWANIA:
bardzo dobry, nieznaczne uszkodzenia na prawej krawędzi
- 100 lat polskiej sztuki plakatu, [red.] Krzysztof Dydo, Kraków 1993, il. 367
- Dorota Folga-Januszewska, Ach! Plakat filmowy w Polsce, s. 82, il. 166
offset/papier, 84,5 x 58 cm
sygnowany i datowany p.ś.: `W. GÓRKA 76`
STAN ZACHOWANIA:
bardzo dobry
Plakat CYRK (szympans na rowerze), 1968
Druk, papier; 96 x 66,5 cm
Wiśniowy
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego
Druk, papier; 96 x 66,5 cm
Bordowy