GOSTWICKI Zbigniew (1906 - 2003)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARTWA NATURA Z WINOGRONAMI, lata 30-te XX w.
olej na płótnie, 57, 5 x 70, 5 cm,
sygnowany p. d. "Jarosz Gostwicki"
olej/płótno,
75 x 61 cm
sygnowany i datowany u dołu: `Z Gostwicki | 1934`
na odwrocie szkic - Leżąca kobieta
olej, płótno, 48 x 60 cm
sygn. p.d.: Jarosz Gostwicki / 1934
Na odwrocie drukowana naklejka nieznanej galerii, wypełniona atramentem: Jarosz Gostwicki / (tytuł nieczytelny) / olej
olej, płótno
70,5 x 57 cm;
sygn. z lewej: JaroszGostwicki / 1929
olej, płótno 59 x 47 cm;
sygn. u dołu: ZbigniewGostwicki 1933
por.: Zbigniew Gostwicki 1906 - 2003, Kraków - Galeria Krzysztofory - 2005 [katalog wystawy monograficznej], il. barwna na s. 113
olej na płótnie, wym.: 47 x 59 cm,
sygn. l.d.: Z Gostwicki 1933; Reprodukowany: Wystawa malarstwa Zbigniewa Gostwickiego, Kraków 2005, Galeria Krzysztofory, Salon Antyków Connaisseur Kraków.
sygnowany śr.d.
olej, płótno, 47.5x45.2 cm
olej, płótno, 70,5 x 57 cm;
sygn. z lewej: JaroszGostwicki / 1929;
na odwrocie kompozycja widok z pracowni artysty (?)
Widok na port z kutrami (1950)
sygnowany dat. p.d.
olej płótno, 60x49.5 cm
olej, płótno, 44,5 x 46,5 cm;
sygn. u dołu: Gostwicki;
na odwrocie nalepka autorska: malował / Zbigniew / Gostwicki
olej/płyta pilśniowa, 33,5 x 72 cm
sygn. śr. d.: Z Gostwicki
na odwrocie opisany: Z Gostwicki / 1965. Naklejka z Muzeum Śląskiego w Katowicach informująca, że obraz uczestniczył w indywidualnej wystawie artysty w 2006 roku.
olej, płótno, 45 x 47,5 cm;
sygn. p.d.: Z. Gostwicki
Na odwrocie nalepka z autorskim napisem: "Malował / Zbigniew / Gostwicki"