MIGDAŁEK Aga (ur. 1974, Gryfino)
akryl, płótno,
60 x 120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno;
80,5x99,5 cm
Sygn. Na odwrocie: A.Migdałek/ 08/ "TOWNEE" 2
akryl, płótno,
80x80 cm
akryl, płótno;
60 x 120 cm
Akryl, płótno
60 x 60 cm
Sygn. na odwrocie: A.Migdałek/ 2009
Akryl, płótno; 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie; A.Migdałek 2009/ TV2/ 60 x 60 cm/ akryl
akryl, płótno,
80 x 100 cm;
napisy autorskie na odwrocie
akryl, płótno, 80x80 cm
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno,
80 x 40 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `A. Migdałek / 2008`
akryl, płótno, 100 x 80 cm;
napisy autorskie na odwrocie
akryl/płótno
30cm x 30cm
akryl, płótno
100 x 120 cm
akryl/płótno,
120x120 cm
sygn. na odwrocie
olej na płótnie
110x175