FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
tusz/papier, 26 x 17 cm
sygnowany l.d.: `J. Fedorowicz` i u dołu `VISITEZ VARSOVIE!`
cena wywoławcza: Wykup abonament
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
grafika, papier; 32,5x23 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Fedorowicz 84
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
grafika, papier; 21,5x 29 cm (w świetle oprawy);
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
druk powielaczowy podmalowany tuszem (?), papier, 28 x 38 cm (arkusz), 19,5 x 28 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: JACEK FEDOROWICZ 1983
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
FEDOROWICZ Jacek (ur. 1937)
Portret nieznanego mężczyzny z wąsem (1983)
sygnowany, datowany śr.d.
serigrafia
28.5x14