ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
olej, płótno
68x50 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
olej, tektura
24.5x34.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.
olej, tektura
26x35.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Krajobraz z morzem i ruinami twierdzy na szczycie góry
niesygnowany
olej, tektura
20x30 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
olej, sklejka
31x48 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.