TUREK Aleksander (1933 - 2016)
litografia
56 x 78 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARTWA NATURA Z KUKURYDZź I WINOGRONAMI, 1964
Olej, płótno;
74 x 90 cm
Sygnowany p.d.: A. Turek 64
olej, płótno, 56 x 81 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2007
olej, płótno, 69 x 99 cm; sygn. i dat p.d.: A. Turek 1989
olej/płótno, 78,5 x 68 cm
sygn. i dat. p. d.: `A Turek 2006`
olej na płótnie, 80 x 70 cm, sygnowany p.d. "A. Turek - 1994."