ZACHWIEJA-WALA Maria
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno,
50 x 70 cm,
sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/papier, 56 x 42 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria