SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Dziennik życia wewnętrznego II, 2004.
akwaforta z akwatintą, e/a, 51,5 x 65,5 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a,
65,5 x 51 cm,
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, akwatinta / papier,
69 x 99 cm,
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
79 x 57 cm,
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta 16/75
32 x 49 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a
66 x 51 cm
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Dziennik życia wewnętrznego II, 2004 r.
akwaforta / papier,
49 x 29,5 cm,
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta
wym. 66x51,5 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta,
e/a,
65,5 x 51 cm,
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta/akwatinta/papier
32 x 41 cm
edycja: 37/50
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, akwatinta/papier
99 x 70 cm
edycja: e/a
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta / papier, 32 x 33,5 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
grafika
64 x 50 cm
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta, 7/50, 100 x 72 cm, sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Trudno pozostać obojętnym, 2008/2009
akwaforta+tinta
33,5x100 cm
nakład: 2 z 50
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Dziennik życia wewnętrznego, 2004
Akwaforta
wym.: 290 x 490 mm
sygn. p.d.: Anna Sobol-Wejman 2004; l.d. tytuł.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Akwatinta
wym.: 510 x 320 mm
sygn. p.d.: Anna Sobol-Wejman 2007; l.d. tytuł.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą,
e/a , 60 x 79 cm,
sygn.
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
akwaforta z akwatintą, e/a, 53 x 78 cm, sygn.